System Center 2012 ürünleri ile bir çok yeni özelliğin geldiğini hep birlikte gördük ve kullandık. Bu yeni özeliklere ek olarak System Center 2012 lisanslamasının değişmesi suite halde kullanıma sunulması ve diğer System Center 2012 ürünlerinin de kullanımını çok daha kolay kılması ile bir çok müşterimizin neredeyse tüm System Center 2012 ürünlerini kullanmaya başladığını görebiliyoruz.

System Center 2012 ürünlerine ait Service Pack 1′i mevcut yapınıza yüklemeye karar verdiniz. Ancak yapınızda bir çok System Center 2012 ürünü var, kafanızdaki soru şu bu ürünlerin hangisinden yükseltmeye başlamalıyım ?

System Center 2012 SP1 için takip edilmesi önerilen yükseltme sırasını aşağıda bulabilirsiniz.


Microsoft’un bu konuda yayınlamış olduğu makalenin linkini sizlerle paylaşacağım. Bu geçiş işlemi öncesinde sizlerin de okumasını tavsiye ederim.

http://technet.microsoft.com/en-us/library/jj628203.aspx

Yazar: Osman BAGISLANAN

Http://www.mslinuxtr.com/yazarlar


(499)

the author

Netaş Aş. de Sistem Yöneticisi olarak çalışmaktayım. 2001 den bu yana BT sektöründeyim. Bu zamanın büyük bir kısmında Sistem Entegratörlüğü yapan Bilişim firmalarında proje ve sistem kurulum departmanlarında çalıştım. Birçok firmada Microsoft ürünleriyle ilgili sistem kurulum projelerinde bulundum. 2012 den bu yana kendi bloğum olan MSLİNUXTR de deneyimlerimi sizinle paylaşıyorum. Ayrıca 2013 başlarından bu yana da MSHOWTO ailesinin bir üyesiyim.

No comments yet.

Bir Cevap Yazın