Microsoft Lync Server 2010 Logging Tool  ile  Microsoft Lync Server kurulum sonrası karşılaştığınız problemleri analiz edebilir loglayabilir ve sonrasında çözüm için daha fazla bilgi sağlayabilirsiniz.

Genel olarak  konu ile ilgili destek aldığınız firmalar sorunlarınızı çözebilmek için bu tip loglara ihtiyaç duyarlar.Lync Server 2010 Logging Tool  yukarıdaki ekranda gördüğünüz gibi Start Logging diyerek istediğinz seçenek üzerinden log toplayabilir sonrasında  Stop Logging diyerek işlemeleri durdurabilir View log ile görüntüleyebilir ve kaydedebilirsiniz.

 

 

Yazar: Osman BAGISLANAN
Http://www.mslinuxtr.com/yazarlar


(422)

the author

Netaş Aş. de Sistem Yöneticisi olarak çalışmaktayım. 2001 den bu yana BT sektöründeyim. Bu zamanın büyük bir kısmında Sistem Entegratörlüğü yapan Bilişim firmalarında proje ve sistem kurulum departmanlarında çalıştım. Birçok firmada Microsoft ürünleriyle ilgili sistem kurulum projelerinde bulundum. 2012 den bu yana kendi bloğum olan MSLİNUXTR de deneyimlerimi sizinle paylaşıyorum. Ayrıca 2013 başlarından bu yana da MSHOWTO ailesinin bir üyesiyim.

No comments yet.

Bir Cevap Yazın